Контакт

Фильтр

Все Администрация Учителя Персонал

Должность
 
Администрация (2)

Kaarel Aluoja

Директор
+372 5037849
direktor@laupapk.edu.ee


Riina Annus

Füüsika
Советник обучения
riina.annus@laupapk.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel
Учителя (21)

Riina Annus

Füüsika
Советник обучения
riina.annus@laupapk.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Anne- Ly Seljama

История

Время приема:

Kolmapäev ja reede 7.t.

Anneli Paas

Inimeseõpetus, käsitöö, kunst, karjääriõpetus
anneli.paas@laupapk.edu.ee

Время приема:

kokkuleppel

Annelii Eibak

Vene keel
annelii.eibak@laupapk.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Deivi Šadeiko

Kehaline kasvatus
deivi.sadeiko@laupapk.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Heili Männilaan

Algõpetus
heili.mannilaan@laupapk.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Helmut Bachman

Tehnoloogiaõpetus
helmut.bachman@laupapk.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Kairi Kärner

Huvijuht
Sotsiaalpedagoog
53267230
kairi.karner@laupapk.edu.ee


Kaja Öebius

Algõpetus
kaja.oebius@laupapk.edu.ee

Время приема:

T 7.-8.tund

Kerli Rhede

Eesti keel ja kirjandus
kerli.rhede@laupapk.edu.ee

Время приема:

T 7.-8. tund

Külli Piirits

Algõpetus
kylli.piirits@laupapk.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Annely Pruel

Loodusained
annely.pruel@laupapk.edu.ee

Время приема:

kokkuleppel

Mariann Villems

Algõpetus
mariann.villems@laupapk.edu.ee

Время приема:

kokkuleppel

Piia Kuldpärg

Muusika
piia.kuldparg@laupapk.edu.ee

Время приема:

Esmaspäev 7.t.

Pille Ellandi

Algõpetus
pille.ellandi@laupapk.edu.ee

Время приема:

kokkuleppel

Pille Lepik

Lapsehoolduspuhkusel
pille.lepik@laupapk.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Anne Martis

Математика
riina.annus@laupapk.edu.ee


Riina Rätsepsoo

Inglise keel
riina.ratsepsoo@laupapk.edu.ee

Время приема:

kokkuleppel

Helmut Bachman

Majahoidja, remondimees
Tehnoloogiaõpetus


Marika Niine

Algõpetus
marika.niine@laupapk.edu.ee

Время приема:

Kokkuleppel

Rutt Olesk

Keemia

Персонал (10)

Evelii Virrunen

Kokk
evelii.virrunen@laupapk.edu.ee


Helmut Bachman

Majahoidja, remondimees
Tehnoloogiaõpetus


Jaanika Kajakas

Tugiisik


Janek Marrandi

IT spetsialist
admin@laupapk.edu.ee


Maris Uusmaa

Psühholoog
maris.uusmaa@laupapk.edu.ee


Ülle Masik

Koristaja


Ülle Sergejev

Asjaajaja
ylle.sergejev@laupapk.edu.ee


Lea Klukas

Koristaja


Valba Jõemets

Köögitööline


Helena Ormus

Tugiisik

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.

Свяжитесь с нами

Имя и фамилия *
Эл. почта *
Сообщение *
* Отмеченные поля обязательны для заполнения
CAPTCHA на основе изображений
Какой код на картинке? *
Введите символы, которые показаны на картинке.