Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (2)

Kaarel Aluoja

Direktor
+372 5037849
direktor@laupapk.edu.ee


Anne Martis

Õppejuht
anne.martis@laupapk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E,K 7.-8. tund, kokkuleppel
Õpetajad (18)

Anne Martis

Õppejuht
anne.martis@laupapk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E,K 7.-8. tund, kokkuleppel

Anne- Ly Seljama

Ajalugu, ühiskonnaõpetus

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev ja reede 7.t.

Anneli Paas

Inimeseõpetus, käsitöö, kunst, karjääriõpetus
anneli.paas@laupapk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Annelii Eibak

Vene keel
annelii.eibak@laupapk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Deivi Šadeiko

Kehaline kasvatus
deivi.sadeiko@laupapk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Heili Männilaan

Algõpetus
heili.mannilaan@laupapk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Helmut Bachman

Tehnoloogiaõpetus
helmut.bachman@laupapk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Kairi Kärner

Sotsiaalpedagoog
53267230
kairi.karner@laupapk.edu.ee


Kaja Öebius

Algõpetus
kaja.oebius@laupapk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7.-8.tund

Kerli Rhede

Eesti keel ja kirjandus
kerli.rhede@laupapk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T 7.-8. tund

Külli Piirits

Algõpetus
kylli.piirits@laupapk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Mairi Anvelt

Loodusained
mairi.anvelt@laupapk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Mariann Villems

Algõpetus
mariann.villems@laupapk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Piia Kuldpärg

Muusika
piia.kuldparg@laupapk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 7.t.

Pille Ellandi

Algõpetus
pille.ellandi@laupapk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Pille Lepik

Algõpetus
pille.lepik@laupapk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel

Riina Annus

Loodusained
Matemaatika
riina.annus@laupapk.edu.ee


Riina Rätsepsoo

Inglise keel
riina.ratsepsoo@laupapk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel
Töötajad (9)

Evelii Virrunen

Kokk
evelii.virrunen@laupapk.edu.ee


Helmut Bachman

Majahoidja, remondimees


Jaanika Kajakas

Tugiisik


Janek Marrandi

IT spetsialist
admin@laupapk.edu.ee


Maris Uusmaa

Psühholoog
maris.uusmaa@laupapk.edu.ee


Reet Orav

Koristaja


Riina Sillandi

Köögitööline


Ülle Masik

Koristaja


Ülle Sergejev

Asjaajaja
ylle.sergejev@laupapk.edu.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.