Contact

Filter

All Management Teachers Employees

Job position
 
Management (2)

Kaarel Aluoja

Director
+372 5037849
direktor@laupapk.edu.ee


Riina Annus

Füüsika
Learning Advisor
riina.annus@laupapk.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel
Teachers (21)

Riina Annus

Füüsika
Learning Advisor
riina.annus@laupapk.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Anne- Ly Seljama

History

Reception time:

Kolmapäev ja reede 7.t.

Anneli Paas

Inimeseõpetus, käsitöö, kunst, karjääriõpetus
anneli.paas@laupapk.edu.ee

Reception time:

kokkuleppel

Annelii Eibak

Vene keel
annelii.eibak@laupapk.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Deivi Šadeiko

Kehaline kasvatus
deivi.sadeiko@laupapk.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Heili Männilaan

Algõpetus
heili.mannilaan@laupapk.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Helmut Bachman

Tehnoloogiaõpetus
helmut.bachman@laupapk.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Kairi Kärner

Huvijuht
Sotsiaalpedagoog
53267230
kairi.karner@laupapk.edu.ee


Kaja Öebius

Algõpetus
kaja.oebius@laupapk.edu.ee

Reception time:

T 7.-8.tund

Kerli Rhede

Eesti keel ja kirjandus
kerli.rhede@laupapk.edu.ee

Reception time:

T 7.-8. tund

Külli Piirits

Algõpetus
kylli.piirits@laupapk.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Annely Pruel

Loodusained
annely.pruel@laupapk.edu.ee

Reception time:

kokkuleppel

Mariann Villems

Algõpetus
mariann.villems@laupapk.edu.ee

Reception time:

kokkuleppel

Piia Kuldpärg

Muusika
piia.kuldparg@laupapk.edu.ee

Reception time:

Esmaspäev 7.t.

Pille Ellandi

Algõpetus
pille.ellandi@laupapk.edu.ee

Reception time:

kokkuleppel

Pille Lepik

Lapsehoolduspuhkusel
pille.lepik@laupapk.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Anne Martis

Mathematics
riina.annus@laupapk.edu.ee


Riina Rätsepsoo

Inglise keel
riina.ratsepsoo@laupapk.edu.ee

Reception time:

kokkuleppel

Helmut Bachman

Majahoidja, remondimees
Tehnoloogiaõpetus


Marika Niine

Algõpetus
marika.niine@laupapk.edu.ee

Reception time:

Kokkuleppel

Rutt Olesk

Keemia

Employees (10)

Evelii Virrunen

Kokk
evelii.virrunen@laupapk.edu.ee


Helmut Bachman

Majahoidja, remondimees
Tehnoloogiaõpetus


Jaanika Kajakas

Tugiisik


Janek Marrandi

IT spetsialist
admin@laupapk.edu.ee


Maris Uusmaa

Psühholoog
maris.uusmaa@laupapk.edu.ee


Ülle Masik

Koristaja


Ülle Sergejev

Asjaajaja
ylle.sergejev@laupapk.edu.ee


Lea Klukas

Koristaja


Valba Jõemets

Köögitööline


Helena Ormus

Tugiisik

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.

Contact us

First and surname *
E-mail *
Message *
* Marked fields are required
Image CAPTCHA
What code is in the image? *
Enter the characters shown in the image.