Новости

Lõppes TV 10 olümpiastardi hooaeg 12. июня

Lõpetasime teisipäeval selle õppeaasta võistlusspordi hooaja korraliku karikasajuga.

TV 10 olümpiastarti hooaeg lõppes Türil finaalvõistlusega,kus kõik osalejad tegid läbi korraliku mitmevõistluse!

Ülihea meel on meie  3.klassi järelkasvu üle, kes võistlesid väga südikalt endast 2 aastat vanematega. Tublid olete Rasmus, Romek, Mirelle ja Mirete!

Vanematest tegijatest olid taas korralike tulemustega pjedestaalil Fredi ja Marilin ning napilt jäid neljandaks Laura ja Lisänn!

Aitäh teile,et olete oma kooli ja iseenda eest väljas, valmis väljakutseteks ja armastate sporti!

Tänud ka alati meid abistavale treener Leonhard Soomile!