Новости

Uudiseid olümpiaadidelt 21. марта


Reedel, 11.märtsil toimus 4.-6.klassi matemaatikaolümpiaad. Meie õpilaste tublimad tulemused olid Mirethe Hirs 6.koht 6.klassis, Liis Laagemann 9.koht 5.klassis ja Wisam Zaabout 10.-12.koht 4.klassis. . Osalesid veel Kertu Nurk ja Ken- Marten Eibak ja 4.klassist, Marten Metsare ja Karoliine Nurmik 5.klassist, Marilin Põllu ja Kärt Koskor 6.klassist. Õpetajad on Mariann Villems, Pille Ellandi ja Anne Martis.

Reedel, 18. märtsil, toimus Türi põhikoolis käsitöö- ja tehnoloogia olümpiaad. Järvamaa koolidest võttis osa 19 õpilast 8 põhikoolist.Teemaks oli praktiline loominguline töö "Ehe emadepäevaks". Hindajad olid nö sõltumatud ehk siis mitte ühegi osaleva kooli õpetajad, vaid inimesed väljaspoolt,  kes on käsitöö-tehnoloogiliselt ja kunstiliselt pädevad. Meie kooli 6. klassi õpilane Lisänn Viilipus võitis 1. koha. 7. klassi õpilane Mirell Ulaševits saavutas suurepärase 4. koha. Tüdrukute juhendaja on õpetaja Anneli Paas.

Reedel, 11.märtsil toimus 4.-6.klassi matemaatikaolümpiaad. Meie õpilaste tublimad tulemused olid Mirethe Hirs 6.koht 6.klassis, Liis Laagemann 9.koht 5.klassis ja Wisam Zaabout 10.-12.koht 4.klassis. . Osalesid veel Kertu Nurk ja Ken- Marten Eibak ja 4.klassist, Marten Metsare ja Karoliine Nurmik 5.klassist, Marilin Põllu ja Kärt Koskor 6.klassist. Õpetajad on Mariann Villems, Pille Ellandi ja Anne Martis.

Reedel, 18. märtsil, toimus Türi põhikoolis käsitöö- ja tehnoloogia olümpiaad. Järvamaa koolidest võttis osa 19 õpilast 8 põhikoolist.Teemaks oli praktiline loominguline töö "Ehe emadepäevaks". Hindajad olid nö sõltumatud ehk siis mitte ühegi osaleva kooli õpetajad, vaid inimesed väljaspoolt,  kes on käsitöö-tehnoloogiliselt ja kunstiliselt pädevad. Meie kooli 6. klassi õpilane Lisänn Viilipus võitis 1. koha. 7. klassi õpilane Mirell Ulaševits saavutas suurepärase 4. koha. Tüdrukute juhendaja on õpetaja Anneli Paas.