“Tähelepanu Start” Türi Spordihoones oli edukas!  26. января

Väikese kooli jaoks saada kokku 2.-5.klassi õpilastest 16.-20. lapseline võistkond on juba paras väljakutse ja kahjuks hõrendas meie ridu veel ka viirus. Kes terved ja kohal olid andsid endast parima ja autasuks oli suurepärane 2.koht Türi Põhikooli järel. Meie seljataha jäid mõlemad suured Paide koolid.
Igati ägedad ja tublid olid meie pesamuna 1.klassist Grete-Liis; 2.klassist Karolin, Sigrid, Ragnar, Georg ja Mairold; 3.klassist Mirelle, Merli, Kaisa, Rasmus, Romek ja Revo; 4. klassist Steisy, Karin, Ken Marten ja Renet; 5.klassist Martha Mirelle, Laura, Karoliine, Marten ja Maarek.
Suur tänu minu tõeliselt ägedale ja asjalikule “abiõpetaja” Fredile nooremaid koolikaaslasi innustamast ja õpetamast!
Järgmine etapp on ees ootamas juba varsti!

Järgmine etapp on ees ootamas juba varsti!