Jätkub TV 10 olümpiastarti 07. декабря

4.detsembril toimusid Võru spordihoones TV 10 olümpiastarti I vabariiklik etapp. Kohal oli üle 300 võistleja ja seda 70 erinevast koolist. Järvamaad esindasid Türi Põhikool, Paide H.Hanssoo PK ja Laupa-Imavere ühendvõiskond.

Võistlustel oli kordaminekuid ja ka tagasilööke nagu spordis ikka, kuid peamine, et rõõm võistlemisest on olemas

Seekord üllatas alles oma esimesel võistlusel tüdrukute nooremas vanuserühmas osalenud Laura Gunt, kes elus esimest korda hüppas võistlustel naelikutega kõrgust ja kohe nii korraliku tulemuse-1.21

“Vanad kalad” Marilin, Fredi, Kristella ja Lisänn said tunda nii tõuse kui mõõnu, kuid vaprad igal juhul!  Fredi pidi sundseisus ka teivashüppega hoopealt sõbraks saama, aga võtab veel veidi aega. Lisänn vajab peale pikka haiguseperioodi veidi pikemat taastumist, et olla jälle oma parimate päevade tasemel. Marilin ja Kristella suutsid oma ära teha nii kuulitõukes kui ka 60 m jooksus.

Jätkame jaanuari lõpus juba teisel etapil Tallinnas ja ootame endi sekka tagasi ka pikalt haigustega maadelnud Martha Mirellet!

Noorte treener on õpetaja Deivi Šadeiko.  Tubli töö!

Noorte treener on õpetaja Deivi Šadeiko.  Tubli töö!