Karikad Järvamaa koolide neljavõistluselt 15. сентября

Järvamaa koolide kergejõustiku 4-võistluses võitsime väikeste koolide arvestuses meeskonnana kõik vanusegrupid, lisaks saavutas Martha-Mirelle nooremate tüdrukute individuaalarvestuses 4.koha!

Kiitus osalejatele U-12

Martha-Mirelle Pajumaa, Karoliine Nurmik, Laura Gunt, Karin Liidlein, Katrin Liidlein, Marten Metsare, Maarek Meerits, Wisam Zaabout, Ken-Marten Eibak

U-14

Lisänn Viilipus, Marilin Põllu, Kristella Tonska, Eliise Kingsepp, Fredi Viigipuu, Chris Walter Mantsik, Andreas Kupper.

Kiitus osalejatele U-12

U-14