Laupa põhikooli tunnustati rohelise lipu märgisega 08. июня

4. juunil, tähistamaks saabuvat ülemaailmset keskkonnapäeva, tunnustas rahvusvahelise Rohelise kooli programm Eesti tublisid keskkonnahoidlikke koole ja lasteaedu, kellele anti üle keskkonnamärgis "Roheline lipp".

Sündmuse avas kõnega president Kersti Kaljulaid, kes olles Rohelise kooli programmi patroon, tänas õppeasutusi tehtud töö eest ja andis sümboolselt veebi teel üle rohelised lipud. Sündmus toimus veebiülekandena Türi vallast Laupa Põhikoolist, kes on üks 56 Eesti õppeasutusest, kes tänavu Rohelise lipu tunnustuse sai.

Sel aastal said keskkonnamärgise "Roheline lipp" kokku 56 õppeasutust, neist esmakordselt 14 õppeasutust. (https://www.facebook.com/KeskEestiTreRaadio)

Toimunud otseülekannet saab järgi vaadata siit.

Toimunud otseülekannet saab järgi vaadata siit.