Новости

Nominendid H.Tohvelmani preemiale 13. октября


Esmaspäeval, 12. oktoobril jagati Väätsal Helmi Tohvelmani preemiaid, kus tunnustatakse ka Järvamaa tublisid maakooliõpilasi.
Meie koolist olid kandidaatideks 9. klassi õpilased Sandra Tänna ja Marianne Riško. Neiud on tublid õppurid, aktiivsed õpilasesinduse liikmed ja vabal ajal tegelevad põhjalikult spordi, kunsti või laulmisega, saavutades nendel aladel märkimisväärseid tulemusi.
Peapreemia sai Albu kooli õpilane Grete Roos.

Esmaspäeval, 12. oktoobril jagati Väätsal Helmi Tohvelmani preemiaid, kus tunnustatakse ka Järvamaa tublisid maakooliõpilasi.
Meie koolist olid kandidaatideks 9. klassi õpilased Sandra Tänna ja Marianne Riško. Neiud on tublid õppurid, aktiivsed õpilasesinduse liikmed ja vabal ajal tegelevad põhjalikult spordi, kunsti või laulmisega, saavutades nendel aladel märkimisväärseid tulemusi.
Peapreemia sai Albu kooli õpilane Grete Roos.