Laupa-Imavere ühendvõistkond on esimese kolme hulgas 28. января

25.jaanuaril osalesid Laupa- Imavere 8 noort TV 10 olümpiastarti teisel etapil. Tüdrukute nooremas vanuseklassis  tõid koolidele punktid tõkkejooksus ja kaugushüppes Kärt Koskor, Getter Saia ja Martha Mirelle Pajumaa.  Heidi Krik ja Iris Jurtšenko jooksid vanemas vanuseklassis tõkkeid. Parima tulemuse tegi Iris, kes lõpetas võistluse omavanuste koolirekordiga.

Kahjuks mõned poisid haigestusid, aga see ei takistanud võistlust jätkamast. Vanemate poiste arvestuses ei saanud vääratada Andreas Kase, sest tema kõrval teist võistlejat polnud. Tugeva närvi ja kogemustega noormees jooksis välja aja, mis viis ta tõkkejooksus finaali ja seal suutis ta näidata elu kiireimat aega, lõpetades võistluse teise kohaga. Nooremad poisid olid väga tublid ja jooksid tõkkeid võimetekohaselt. Parima aja jooksis välja Romet Randalainen lõpetades isikliku rekordiga ja väga tubli jooksu tegi ka Fredi Viigipuu.

Etapi kokkuvõtet ja Laupa Põhikooli harjutamist võistlusteks on võimalik järele vaadata siit:

Noorte tulemuste põhjal hoiab Laupa-Imavere ündvõistkond jätkuvalt poodiumi kohta. Järgmine etapp on kavas juba 28.märtsil Tartu Ülikooli spordihoones.