Järvamaa noored alustasid olümpiasarjaga 13. декабря

Taas alustas uut hooaega TV 10 olümpiastarti, kus on noortel võimalik end proovile panna kergejõustiku erinevatel aladel. Esimesel etapil osales 91 Eesti kooli. Nende hulgas  on ka Laupa Põhikooli ja Imavere Põhikooli ühendvõistkond, keda õpetavad Taiga Laur ja Liisa Gritšenko.

Parima tulemuse tegi ja pjedestaalile jõudis Andreas Kase, kes võistles vanemate poiste arvestuses 60m jooksus. Vanemate tüdrukute vanuseklassis olid Laupa ja Imavare koole esindamas Heidi Krik, Iris Jurtšenko ja Aureelia Kasar. Tüdrukud tegid 60m jooksus korralikud jooksud ning Heidi lõpetas ajaga 9,08 sekundit ja Iris 9,15 sekundiga. Kuulitõukes tõukas Heidi jõukohaselt 9.20m ja Aureelia oma isikliku rekordi 7,28m.

Noorematest tüdrukutest olid kooli esindamas Kärt Koskor ja  Getter Saia ning poistest Kaspar Nurk ja Andreas Kupper.

Koolide arvestuses hoiab Laupa Põhikooli ja Imavere Põhikooli ühendvõistkond teist kohta. Esimesel kohal on Orissaare Gümnaasiumi ja Tornimäe Põhikooli ühendvõistkond ja kolmandal kohal on Parksepa Keskkool.