Новости

Järvamaa koolide meistrivõistlused discgolfis saavutas Greetel Stokmann III koha 26. апреля

8. aprillil 2019 toimusid esmakordselt Järvamaa koolide meistrivõistlused discgolfis.

Võistlesime kuni 9 klassi arvestuses ja tüdrukute parim laupakas oli Greetel Stokmann, kes sai III koha. Terve võistluse hoidis ta tugevalt teist kohta, kuid lõpusirgel siiski kaotas 1 punktiga ja pidi leppima kolmanda kohaga. Samas on ka see koht väga tubli saavutus. Meie nooruke Triin-Heleen Männilaan oli viies ja kaotas Greetelile vaid 4.punktiga. Regina Saadov oli Laupa Põhikooli õpilaste arvestuses kolmas ja kaotas omakorda ühe punktiga Triinule. Väga tublid olid ka Anette Kupper, Ketlin Mägi, Letisia Burujan.

Poiste parim oli laupakatest Marek Kink, kes lõpetas 10.kohaga. Talle järgnes Endel Luts, kes kaotas Marekile vaid 1 punktiga. Rajal käis pidev võrdlemine ja püüdlus vähemate visetega korvi saada. Seekord pidid poisid tunnistama Mareki paremust. Väga tublid olid veel Maarius Kotsulim, Armido Aedma, Jan Robert Raukas,Kevin Parv, Karel Kuurmaa ja Taavo Jaaniste.

Lisaks loositi ka kuus loosiauhinda, millest viis tulid Laupa Põhikooli õpilastele.