Üle- eestiline digikoristuspäev 20. jaanuar

“Sinu pilv algab sinu arvutist ja mobiilist!”

Kodu, kappe ja sahtleid sa ju koristad, miks siis mitte koristada oma nutiseadmeid ja pilves paiknevat informatsiooni.

Telia, Maailmakoristuspäev, Tartu Loodusmaja ja Tallinna Ülikool kutsuvad reedel, 29. jaanuaril kõiki inimesi ja ettevõtteid osalema digitaalsel koristuspäeval, et enda nutiseadmed kasututest failidest ja andmetest puhtaks teha.

Laupa põhikoolis teeme seda 19.-29. jaanuarini, et igaüks jõuaks tegeleda oma pilveasjade ja nutiseadmete sisuga.

1.- 5. klassi õpilased teevad seda oma klassijuhatajate abiga.

6. - 9. klass teevad seda koos õp. Anneliga.

SEST OLULINE ON KA TEADA SAADA, KUI PALJU VABANES SINU NUTISEADMES VÕI KIRJAKASTIS RUUMI JA MITU KIRJA SA ÄRA KUSTUTASID.

Selle kohta peame eraldi arvestust.

Sündmusest saab täpsemalt lugeda siit

“Sinu pilv algab sinu arvutist ja mobiilist!”

1.- 5. klassi õpilased teevad seda oma klassijuhatajate abiga.

6. - 9. klass teevad seda koos õp. Anneliga.

Selle kohta peame eraldi arvestust.

Sündmusest saab täpsemalt lugeda siit