Uudised

Tublid tulemused sisekergejõustikuvõistlustelt 15. aprill


6.aprill oli tõsine kergejõustikupäev!

Paides toimusid Järvamaa koolide sisekergejõustiku võistlused ja meie kooli õpilasi oli võistlustules 19! Kokku erinevatest Järvamaa koolidest oli ligi 180 võistlejat.

U-14 vanuseklassi tüdrukutest jätkas Marilin Põllu isikliku rekordiga kõrgushüppes ja auhinnaks 1.koht, isaks veel 2.koht julgelt joostud 600 m jooksus ja esikuuiku kohad tõkkejooksus ja topispalliviskes!

Lisänn Viilipus sai kaela kaks pronksmedalit ja neljal alal oli ta esikaheksas!

Oma tublid etteasted U-14 vanuseklassis tegid ka Kristella Tonska, Martha-Mirelle Pajumaa, Kärt Koskor, Laura Gunt ja pesamuna Karin Liidlein.

U-16 tüdrukutest oli minul kõige suurem rõõm sellest, et tüdrukud ise tahtsid võistlema tulla. Marve Mägi saavutas sprindis ja tõkkejooksus kohad esikuuikus. Kelis Timberg, Heleriin Kotsulim, Triin Heleen Männilaan ja Karmen Nõmme olid tublid kõigil osaletud aladel!

Poistest näitas Andreas Kase U-18 vanuseklassis oma nelja kulla ja ühe pronksiga,et Järvamaal on raske talle vastast leida.

U-14 vanuseklassis oli Fredi Viigipuu viiest tehtud alast kolmel esikuuikus!

Marten Metsare ja Wisam Zaabout katsetasid oma võimeid esmakordselt ja olid samuti väga tublid!

U-16 vanuseklassi poistest saavutas Ron-Andri Bachman kahel alal esikuuiku koha ja Andreas Kupper andis oma panuse teatejooksus, topispalliviskes ja sprindis. Hugo Viigipuu oli esikaheksas kõrgushüppes ja tegi 4.koha väärilise jooksu 800 m.

Ka teatejooksudes pakkusime teistele koolidele konkurentsi, kahjuks võitlesime ka teravate kurvide ja libeda põrandagaa.

Olite kõik väga tublid! Kiitus õpetaja Deivile, kes õpilased võistlustele viis.

6.aprill oli tõsine kergejõustikupäev!

Paides toimusid Järvamaa koolide sisekergejõustiku võistlused ja meie kooli õpilasi oli võistlustules 19! Kokku erinevatest Järvamaa koolidest oli ligi 180 võistlejat.

U-14 vanuseklassi tüdrukutest jätkas Marilin Põllu isikliku rekordiga kõrgushüppes ja auhinnaks 1.koht, isaks veel 2.koht julgelt joostud 600 m jooksus ja esikuuiku kohad tõkkejooksus ja topispalliviskes!

Lisänn Viilipus sai kaela kaks pronksmedalit ja neljal alal oli ta esikaheksas!

Oma tublid etteasted U-14 vanuseklassis tegid ka Kristella Tonska, Martha-Mirelle Pajumaa, Kärt Koskor, Laura Gunt ja pesamuna Karin Liidlein.

U-16 tüdrukutest oli minul kõige suurem rõõm sellest, et tüdrukud ise tahtsid võistlema tulla. Marve Mägi saavutas sprindis ja tõkkejooksus kohad esikuuikus. Kelis Timberg, Heleriin Kotsulim, Triin Heleen Männilaan ja Karmen Nõmme olid tublid kõigil osaletud aladel!

Poistest näitas Andreas Kase U-18 vanuseklassis oma nelja kulla ja ühe pronksiga,et Järvamaal on raske talle vastast leida.

U-14 vanuseklassis oli Fredi Viigipuu viiest tehtud alast kolmel esikuuikus!

Marten Metsare ja Wisam Zaabout katsetasid oma võimeid esmakordselt ja olid samuti väga tublid!

U-16 vanuseklassi poistest saavutas Ron-Andri Bachman kahel alal esikuuiku koha ja Andreas Kupper andis oma panuse teatejooksus, topispalliviskes ja sprindis. Hugo Viigipuu oli esikaheksas kõrgushüppes ja tegi 4.koha väärilise jooksu 800 m.

Ka teatejooksudes pakkusime teistele koolidele konkurentsi, kahjuks võitlesime ka teravate kurvide ja libeda põrandagaa.

Olite kõik väga tublid! Kiitus õpetaja Deivile, kes õpilased võistlustele viis.