Sportlik reede- selle aasta esimene loovtöö 26. september

Meie kooli esimese integreeritud rahvajooksu korraldas 8.klassi õpilane Ron Andri Bachman õpetaja Deivi Šadeiko juhendamisel. Stardis ja abis olid 112 õpilast,õpetajat ja koolitöötajat ning lisaks tulid meiega koos liikumist nautima ka meie kooli vilistlased Sandra, Hannaliisa, Marianne ja Maarius.

Üllatusena õpilastele olid meid tulnud stardist teele saatma ja finishis innustama kolmekordne olümpialane 400 m tõkkejooksus Rasmus Mägi ja kahekordne olümpialane 7-võistluses Grit Sadeiko

Rajal tuli jooksule/kõnnile lisaks näidata teadmisi inglise keeles,matemaatikas,loodusõpetuses,eesti keeles ja Tokyo Olümpiamängu teemal. Kokad pakkusid poolel teel janu kustutamiseks vett ning sooja teed

Meie jooksu raames tegime ära ka Paide-Türi rahvajooksu lastejooksud ning kuni 11.aastaseid ootasid finishis jooksu medalid ning kingikotid.

Laupa Kooli integreeritud rahvajooksu võitis poistest vilistlane Maarius Kotsulim ja praegustest õpilastest 9.klassi õpilane Karel Kuurmaa ning tüdrukutest 6.klassi neiu Marilin Põllu. Lastejooksu parim oli 5.klassi Martha-Mirelle Pajumaa.

Oli vahva sportlik päev.

Suured tänud meie üritust toetamast Pure naturaalsete mahladega firmale Jungent!
Vaata ka FB lehele!

Oli vahva sportlik päev.