Pink kauaaegsele õpetajale 21. september

Laupa Põhikool alustas möödunud laupäeval oma 100 aasta juubeli tähistamist vilistlaskokkutulekuga.

Aktusel tänati ja tunnustati õpetajaameti valinud vilistlasi ja pikaaegseid koolis töölolnuid. Vallavanem Ele Enn sõnas, et koolist teevad hea kooli just õpetajad ja heal õpetajal on alati järelkasvu, seda tõestab Laupa kool, kus töötab täna üheksa vilistlast.

Ühtlasi avati 17. septembril mõisakooli ees ka pink õpetaja Juta (Kriventsel) Eibakule. Tema õpilased ei pidanud sel puhul paljuks oma endise tantsuõpetaja auks ka tantsusamme üles võtta.