Metsaistutus RMK-s 28. mai Riina

Istutati 800 taime karu- ja põdrajälgedesse

RMK metsapäevad toimusid sellel aastal 17. ja 18. mail.

Reedel oli võimalus istutada Harju-, Järva - ja Tartumaal. Üleskutsele anda oma osalus tulevikumetsale järgnevate põlvkondade jaoks, registreeris end ka meie kool.

Päev algas kogunemisega istutuslangil, kus RMK kogenud metsakasvatajad jagasid nõuandeid ja anti kätte töövahendid.

Järvamaal Jõekülas käisid metsa istutamas õpilased 4-6. klassist, kaasas olid õp. Helmut Bachman  ja õppejuht Riina Annus.

Istutati 800 taime karu- ja põdrajälgedesse

RMK metsapäevad toimusid sellel aastal 17. ja 18. mail.