Järvamaa koolide kergejõustiku neljavõistlus 21. september

Koolispordi hooaja avasime Türil Järvamaa koolide kergejõustiku 4-võistlusega. Osavõtmas olid üle 170 10-13-aastase võistleja 11 koolist.

Võistlus oli meeskondlik ja igaühe panus oli ülioluline.

U12 tüdrukud-Mirelle Tonska,Mirette Andresoo, Karin ja Katrin Liidlein saavutasid väikeste koolide arvestuses tubli 2.koha.

U12 poisid-Rasmus Allemann, Romek Vellemäe, Wisam Zaabout ja Ken-Marten Eibak saavutasid samuti 2. koha.

U14 tüdrukud Marilin Põllu, Martha-Mirelle Pajumaa ja viimasel minutil asendusena otse koolipingist liitunud Karoliine Nurmik võistlesid küll ainult kolmekesi, aga võtsid ära võidu!

U14 poisid- Fredi Viigipuu, Chris Walter Mantsik, Andre Saar ja Marten Metsare saavutasid 3.koha.

Individuaalselt olid meie parimad kohad Marilin Põllu 4. koht 39. võistleja hulgas, Fredi Viigipuu 8.koht 44 hulgas ja Martha-Mirelle 11. koht 40 hulgas.

Tublid noored, kes tulid oma kooli eest välja ja võitlesid vapralt lõpuni! Kiitus ka õpetaja Deivile, kes võistlejaid innustas!

Võistlus oli meeskondlik ja igaühe panus oli ülioluline.