Järvamaa karikavõistlus võrkpallis 08. detsember

6.-9. klasside Järvamaa koolide karikavõistlustel osalesime nii tüdrukute kui poiste võistkonnaga. Poistel oli konkurente 6 ja tüdrukutel 3 võistkonda. Väljak oli 2 korda suurem, kui meil koolis harjutamiseks on, aga saime hakkama. Tüdrukud said kaela pronksmedalid, poisid pidid seekord esimesena jääma esikolmikust välja. Võitlust oli korralikult ja noored panid mängu kõik oma koolivõimlas omandatud oskused. Kooli eest olid väljas Heidi, Triin Heleen, Heleriin, Marilin, Kristella, Marve, Aigi ja Kärt, Karel, Andreas, Kennert, Andreas, Kaspar, Hugo ja Fredi. Kiitus võrkpalluritele ja õpetaja Deivile!