Uudised

Head tulemused matemaatika, füüsika ja eesti keele olümpiaadilt 27. jaanuar


18. jaanuaril toimus füüsika olümpiaadi Järvamaa piirkonnavoor. Meie kooli 9.klassi õpilane Joosep Laagemann jagas tublit II-III kohta. Juhendaja õpetaja on Terje Põvvat 

 24. jaanuaril toimus emakeeleolümpiaadi Järvamaa piirkonna voor. Laupa kooli esindasid väga edukalt Heidi Krik 7. klassist, kes saavutas 23 osaleja hulgas III koha ja Marianne Riško 8. klassist, kes jäi sama hulga osalejate seas kuuendaks. Palju õnne! Õpilaste juhendaja on õpetaja  Kerli Rhede.

5.veebruaril oli matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor. Meie koolist osales 6 õpilast. Joosep Laagemann lõpetas 9.klassis tubli II kohaga, Heidi Krik oli 7. klassis 7. Osalesid veel Andreas Kase, Sandra Tänna, Jan Robert Raukas ja Taavo Jaaniste.

18. jaanuaril toimus füüsika olümpiaadi Järvamaa piirkonnavoor. Meie kooli 9.klassi õpilane Joosep Laagemann jagas tublit II-III kohta. Juhendaja õpetaja on Terje Põvvat 

 24. jaanuaril toimus emakeeleolümpiaadi Järvamaa piirkonna voor. Laupa kooli esindasid väga edukalt Heidi Krik 7. klassist, kes saavutas 23 osaleja hulgas III koha ja Marianne Riško 8. klassist, kes jäi sama hulga osalejate seas kuuendaks. Palju õnne! Õpilaste juhendaja on õpetaja  Kerli Rhede.

5.veebruaril oli matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor. Meie koolist osales 6 õpilast. Joosep Laagemann lõpetas 9.klassis tubli II kohaga, Heidi Krik oli 7. klassis 7. Osalesid veel Andreas Kase, Sandra Tänna, Jan Robert Raukas ja Taavo Jaaniste.