Ettelugemise päev 09. oktoober

„Minu vanaisa nägi, kuidas kerkis Munamägi …“

20.oktoobril on Eestis ettelugemise päev ja traditsiooniliselt toimub selle tähistamiseks vabariiklik 4.klasside ettelugemise võistlus. Tänavune ettelugemise päev on pühendatud muistenditele.

Meie kooli tublid lugejad 4.klassist - Mari-Liis Saadov ja Liis Laagemann , käisid 7.oktoobril Paides Järvamaa Keskraamatukogus, kus toimus Järvamaa eelvoor.

Väga hästi läks ettelugemine Mari-Liis Saadovil, kes pääses ainukesena Järvamaad esindama vabariiklikus finaalis.

Tüdrukuid juhendas õpetaja Pille Ellandi.

„Minu vanaisa nägi, kuidas kerkis Munamägi …“

Tüdrukuid juhendas õpetaja Pille Ellandi.