Uudised

38. Kirna- Türi rahvajooks 10. oktoober


Sel aastal osales rahvajooksul Laupa Põhikooli õpilastest 94%. Tänu sellele võitsime taaskord Türi valla suurima osalusprotsendiga koolide arvestuses 350 eurot. Lisaks olime Järvamaa koolidest  protsentuaalselt suurima osalusega kool ja võitsime 250 eurose kinkekaardi.
Kõik osalejad olid väga tublid! Eriliselt tahaks aga kiita lastejooksudel osalenud 7- aastaseid tüdrukuid, sest Mirelle Tonska võitis I koha ja Kaisa Tähiste III koha. Kirna -Türi distantsil võitis N10 vanuseklassis I koha Jasmiin Piirmets ja III oli Marilin Põllu.
Meie kooli kõige kiirem poiss oli sel aastal Andreas Kase, kes lõpetas ajaga 30.03,3 ja kiireim tüdruk oli Agnes Patsmann, kelle ajaks oli 40.00.03.

Kiitus kõigile ja jätkame nii ka järgmistel võiatlustel!

Sel aastal osales rahvajooksul Laupa Põhikooli õpilastest 94%. Tänu sellele võitsime taaskord Türi valla suurima osalusprotsendiga koolide arvestuses 350 eurot. Lisaks olime Järvamaa koolidest  protsentuaalselt suurima osalusega kool ja võitsime 250 eurose kinkekaardi.
Kõik osalejad olid väga tublid! Eriliselt tahaks aga kiita lastejooksudel osalenud 7- aastaseid tüdrukuid, sest Mirelle Tonska võitis I koha ja Kaisa Tähiste III koha. Kirna -Türi distantsil võitis N10 vanuseklassis I koha Jasmiin Piirmets ja III oli Marilin Põllu.
Meie kooli kõige kiirem poiss oli sel aastal Andreas Kase, kes lõpetas ajaga 30.03,3 ja kiireim tüdruk oli Agnes Patsmann, kelle ajaks oli 40.00.03.

Kiitus kõigile ja jätkame nii ka järgmistel võiatlustel!