News

XXI JÄVI 26. November


21.-25.novembrini toimus juba XXI JÄVI matemaatikanädal 5.-9.klassile. Kuigi osalevaid koole on 11-st jäänud alles vaid 6, jätkus pinget sellelgi aastal. Kolmest alast (aritmeetika,mõõtühikute teisendamine ja olümpiaad) said meie õpilased paremaid tulemusi mõõtühikute teisendamises.

Lõpuüritusele, mis sel aastal toimub Olustvere põhikoolis, saavad õiguse sõita Wisam Zaabout, Mirethe Hirs, Marilin Põllu, Kaspar Nurk, Mirell Ulasevits.

Oma JÄVI korraldas ka 4.klass, kus tehti ülesandeid liikuma kutsuva kooli vaimus.

21.-25.novembrini toimus juba XXI JÄVI matemaatikanädal 5.-9.klassile. Kuigi osalevaid koole on 11-st jäänud alles vaid 6, jätkus pinget sellelgi aastal. Kolmest alast (aritmeetika,mõõtühikute teisendamine ja olümpiaad) said meie õpilased paremaid tulemusi mõõtühikute teisendamises.

Lõpuüritusele, mis sel aastal toimub Olustvere põhikoolis, saavad õiguse sõita Wisam Zaabout, Mirethe Hirs, Marilin Põllu, Kaspar Nurk, Mirell Ulasevits.

Oma JÄVI korraldas ka 4.klass, kus tehti ülesandeid liikuma kutsuva kooli vaimus.