News

Õuesõppe nädal 12. June


Meie kooli õuesõppenädal oli tegus ja lõbus! Vastavalt ilmale ja fantaasiale mõõtsime nii kiirust, teepikkust ja aega ning mehaanilist tööd ja energiat; uurisime Pärnu jõge; arvutasime peast ja joonestasime koordinaattejestikku; värvisime kunstitunnis taimedega; tegime mullale graafikuid, uurisime ja mängisime veepäeval veega; arvutasime õpetajate autode värvieelistuse protsenti; orienteerusime; moodustasime õpetajate autode numbrimärkidest sõnu; uurisime puhkevat loodust; õpilaste eestvedamisel käisime jalgrattamatkal; pidasime õues maha koos peredega vahva kevadpeo; tegime kallistuse kogu kooliperega oma ilusale koolile; täitsime erinevaid lõbusaid ülesandeid õuevahetundides ja lõpetasime kooliaasta teistsuguse spordipäevaga Metsajõel. Rohkem pilte fb

Meie kooli õuesõppenädal oli tegus ja lõbus! Vastavalt ilmale ja fantaasiale mõõtsime nii kiirust, teepikkust ja aega ning mehaanilist tööd ja energiat; uurisime Pärnu jõge; arvutasime peast ja joonestasime koordinaattejestikku; värvisime kunstitunnis taimedega; tegime mullale graafikuid, uurisime ja mängisime veepäeval veega; arvutasime õpetajate autode värvieelistuse protsenti; orienteerusime; moodustasime õpetajate autode numbrimärkidest sõnu; uurisime puhkevat loodust; õpilaste eestvedamisel käisime jalgrattamatkal; pidasime õues maha koos peredega vahva kevadpeo; tegime kallistuse kogu kooliperega oma ilusale koolile; täitsime erinevaid lõbusaid ülesandeid õuevahetundides ja lõpetasime kooliaasta teistsuguse spordipäevaga Metsajõel. Rohkem pilte fb