News

XIX JÄVI 04. December


Selle aasta JÄVI matemaatikapäevad toimusid vähendatud mahus, sest viirus nurjas meie kooli olümpiaadist osavõtu.  Aritmeetikakonkursil osalesid kõik, mõõtühikute teisendamisel soovijad.

Sel aastal olid tegijateks tüdrukud. Parima tulemuse saavutas Heidi Krik, kes sai 7 kooli üldarvestuses I koha 8.klasside aritmeetikas . Kristella Tonska sai üldarvestuses 6. koha 5.klassi aritmeetikas ja Mirethe Hiis 5.klassi mõõtühikute teisendamises. 

Selle aasta JÄVI matemaatikapäevad toimusid vähendatud mahus, sest viirus nurjas meie kooli olümpiaadist osavõtu.  Aritmeetikakonkursil osalesid kõik, mõõtühikute teisendamisel soovijad.

Sel aastal olid tegijateks tüdrukud. Parima tulemuse saavutas Heidi Krik, kes sai 7 kooli üldarvestuses I koha 8.klasside aritmeetikas . Kristella Tonska sai üldarvestuses 6. koha 5.klassi aritmeetikas ja Mirethe Hiis 5.klassi mõõtühikute teisendamises.