News

JÄVI tulemused 02. December


JÄVI (Viljandi- ja Järvamaa matemaatika ühisvõistlus, milles osalevad Imavere, Koigi, Väätsa, Käru, Laupa, Retla- Kabala, Võhma, Olustvere ja Suure- Jaani koolide 5.-9.klassi õpilased), on selleks aastaks lõppenud. Meie kooli õpilaste tublimad saavutused:

Heidi Krik olümpiaadi I ja aritmeetika I koht 7.klassis

Laura Feldman olümpiaadi II ja aritmeetika II koht 5.klassis

Joosep Laagemann ühikute teisendamise III ja aritmeetika 4.koht 9.klassis

Andreas Kupper ühikute teisendamise III koht 5.klassis

Mirell Ulasevitš aritmeetika 4.koht 5.klassis

 

JÄVI (Viljandi- ja Järvamaa matemaatika ühisvõistlus, milles osalevad Imavere, Koigi, Väätsa, Käru, Laupa, Retla- Kabala, Võhma, Olustvere ja Suure- Jaani koolide 5.-9.klassi õpilased), on selleks aastaks lõppenud. Meie kooli õpilaste tublimad saavutused:

Heidi Krik olümpiaadi I ja aritmeetika I koht 7.klassis

Laura Feldman olümpiaadi II ja aritmeetika II koht 5.klassis

Joosep Laagemann ühikute teisendamise III ja aritmeetika 4.koht 9.klassis

Andreas Kupper ühikute teisendamise III koht 5.klassis

Mirell Ulasevitš aritmeetika 4.koht 5.klassis