News

Kergejõustiku mitmevõistlus 24. September

18. septembril toimus Järvamaa koolide kergejõustiku 4-võistlus, kus osalesid 3. - 7. klasside õpilased.
Parima tulemuse individuaalselt tegi Andreas Kase, kes vanemate poiste arvestuses oli kindel võitja 52 osaleja seast. Väga tublid tulemused tegid ka Karel KuurmaaRon-Andri BachmanFranz Piirmets ja Tiit Koskor. Kokkuvõttes saavutasid nad väikeste koolide arvestuses tubli III koha.
Noorematest poistest olid meie eest võistlemas Fredi Viigipuu, Gerdo Pärn, Andreas Kupper, Alandro Sinivee ja Üllas Närripä. Parima tulemuse tegi Andreas Kupper, kes lõpetas 53 sportlase seas 13.kohaga. Üldarvestuses võitsid poisid väikeste koolide seas kindla I koha edestades teist kohta rohkem kui 1000 punktiga.
Nooremad tüdrukud olid samuti ääretult tublid - Lisänn Viilipus, Getter Saia, Kärt Koskor, Jasmiin Piirmets ja Laura Feldmann. Laupakatest tegi parima tulemuse Lisänn Viilipus, kes lõpetas 21.kohaga 53 tüdruku seas. Kokkuvõttes võitsid tüdrukud III koha.

Võistlus läks korda- tõimekoju 3 karikat!