Emakeelepäev 14. марта Riina

Emakeelepäev kestab kogu nädala

Emakeelepäev oli avapauguks kogu nädala Laupa koolis toimuvatele emakeelenädala üritustele.

Teisipäeval alustasime koolipäeva ühiskogunemisega saalis. Kolmanda tunni ajal oli soovijatel võimalus osa võtta ülevabariigilisest etteütlusest – osales nii õpilasi kui õpetajaid.

Neljanda ja viienda tunni ajal toimusid kirjanduseteemalised viktoriinid nooremale ja vanemale kooliastmele.

Samal ajal osales meie 2. ja 3. klassi esindus Türil Järvamaa algklasside emakeelepäeval.

Kolmapäeval kohtume kirjanik Wimbergiga. Neljapäev on lasteluulepäev: vahetunnid on täidetud luuletamise ja riimidega. Reede toimuvad aga ettelugemised: igal vahetunnil saab mõisatoas kuulata kedagi mõnda kirjanduspala lugemas ja mängida saab sõnamänge.

Emakeelepäev kestab kogu nädala