Новости

Aastalõpu tublid sporditulemused 11. декабря


Meie kooli 2. ja 3. klassi poisid osalesid 30.novembril tublilt Järvamaa koolide pallilahingus. Võistkonda kuulusid 3. klassist : Ragnar, Oliver, Mairold ja Georg ja 2. klassist: Rokko, Christer ja Otto William. TV 10 olümpiastarti hooaeg edukalt avatud. Alustasime 1.etapi teekonda Võruni Türi spordihoones, kus pjedestaalile jõudsid Marilin ja Lisänn ning Fredi näitas korralikke tulemusi! Mirelle, Rasmus ja Romek olid samuti tublid võisteldes endiselt endast 2 aastat vanematega! 3.detsembril Võrus oli Laupa koolist ainsana võistlemas Marilin, kes startis 60 m jooksus ja üliedukalt kuulitõukes, saavutades korraliku isikliku rekordiga 66 tüdruku seas 6. koha. Ka Imavere lapsed andsid oma tubli panuse isiklike rekordite ning eneseületustega ja saime kõik alad korralikult tehtud. 6.detsembril maakonna võrkpalliturniiril võtsid tüdrukud ära maksimumi ja saavutasid 2.koha, kaotades ainult Paide võrkpallitüdrukutele ning alistasid 3 vastast. Need ägedad neiud olid-Triin Heleen, Heleriin, Karmen, Marve, Birgit ja Lisänn. Poisid võistlesid samuti südikalt. Vaatamata haigustele ja kohapeal saadud traumadele saavutasid nad 6.koha koosseisus Ron Andri, Kevin, Hugo, Andreas, Kaspar, Alandro ja Fredi. Ägedad noored, kes enamuse turniirist said hakkama täiesti iseseisvalt! Rohkem saab luged meie FB lehelt

Meie kooli 2. ja 3. klassi poisid osalesid 30.novembril tublilt Järvamaa koolide pallilahingus. Võistkonda kuulusid 3. klassist : Ragnar, Oliver, Mairold ja Georg ja 2. klassist: Rokko, Christer ja Otto William. TV 10 olümpiastarti hooaeg edukalt avatud. Alustasime 1.etapi teekonda Võruni Türi spordihoones, kus pjedestaalile jõudsid Marilin ja Lisänn ning Fredi näitas korralikke tulemusi! Mirelle, Rasmus ja Romek olid samuti tublid võisteldes endiselt endast 2 aastat vanematega! 3.detsembril Võrus oli Laupa koolist ainsana võistlemas Marilin, kes startis 60 m jooksus ja üliedukalt kuulitõukes, saavutades korraliku isikliku rekordiga 66 tüdruku seas 6. koha. Ka Imavere lapsed andsid oma tubli panuse isiklike rekordite ning eneseületustega ja saime kõik alad korralikult tehtud. 6.detsembril maakonna võrkpalliturniiril võtsid tüdrukud ära maksimumi ja saavutasid 2.koha, kaotades ainult Paide võrkpallitüdrukutele ning alistasid 3 vastast.

Need ägedad neiud olid-Triin Heleen, Heleriin, Karmen, Marve, Birgit ja Lisänn. Poisid võistlesid samuti südikalt. Vaatamata haigustele ja kohapeal saadud traumadele saavutasid nad 6.koha koosseisus Ron Andri, Kevin, Hugo, Andreas, Kaspar, Alandro ja Fredi. Ägedad noored, kes enamuse turniirist said hakkama täiesti iseseisvalt! Rohkem saab luged meie FB lehelt