Võidukas Midrimaa 18. ноября Riina

Võidukas Midrimaa Luulekonkursi Midrimaa – seekordne konkurss oli pühendatud 75. juubelit tähistanud Leelo Tungla luulele - maakondlik voor toimus 17. novembril Tarbja koolis. Meie kooli esindasid Grete-Liis (2.kl.), Mairold (3.kl) ja Wisam (5.kl.). Hästi lugesid kõik. Kuid Grete-Liis siiski nii hästi, et tunnistati nooremas vanusegrupis 19 osaleja seas 2.-3. kohta jagama. Wisam pälvis vanemas vanusegrupis žürii eripreemia. Laste juhendajad olid õpetajad Pille Ellandi, Külli Piirits ja Kerli Rhede.