Hääled tulid koju. Ikka Laupale! 10. ноября

Kahe nädala jooksul sai valida Türi valla kaasava eelarve hääletusel viie idee vahel. Omavahel konkureerisid Türi, Väätsa, Kabala, Käru ja Laupa kogukonna algatused.

Tõehetk oli 24. oktoobril, komisjon luges hääled kokku. Pika puuga – 37% kõigist häältest – võitis idee rajada Laupa koolimaja naabrusse vanasse mõisaparki muusikaaed. Kõigist hääletusel antud 852 häälest anti Laupa projektile 153 e-häält ja 159 häält paberkandjal.

Aitäh kõigile teil…

Vaata veel