Новости

TV 10 olümpiastarti 4.etappTallinnas 23. мая

Seekord olid aladeks pallivise,kettaheide ja 600/1000 m jooksud. Kokku oli võistlemas 444 sportlast 88 koolist.

Ajaloolise soorituse tegi Marilin Põllu, kes saavutas vanemate tüdrukute kettaheites 5.koha tulemusega 29.92. Siiani pole meie kooli tüdrukutest veel keegi vabariigis 6 parema hulka pjedestaalile jõudnud. Marilin viskas ka palli, kus jäi veidi alla oma parimale tulemusele ja jooksis 600 m uue isikliku rekordi!

Palliviskes parandas oma isiklikku rekordit pea 5 meetriga Lisänn Viilipus ja jooksis samuti korraliku 600 m.

Fredi Viigipuu, kes on poiste vanemas vanuserühmas meie ainus ja kindel raudnael, tõi meile tublid punktid nii palliviskes kui kettaheites.

Meie 3. klassi pesamunad võistlesid väga tublilt! Romek tegi korralikud sooritused 2 aastat vanemate vastu nii palliviskes kui kettaheites ja Mirelle jooksis südikalt 600 m.

Lõpetasime  tubli 7.kohaga 12 väikese Eesti kooli hulgas.