TV 10 olümpiastarti 31. января

Laupäeval, 29.jaanuaril olime võistlustules Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis, kus osalesid 300  sportlikku noort 72 erinevast Eestimaa koolist.

Laupa/Imavere ühisvõistkond tõusis peale seda etappi lausa 3 kohta kõrgemale!

Vabariiklikul TV 10 olümpiastardi 2.etapil oli seekord vaja kõigil joosta tõkkeid ja osadel hüpata kaugust.

Sel korral tegi meie võistkonna parima tulemuse ainus Imavere kooli võistleja Robin Randalainen tõkkejooksus ja tüdrukutest Martha-Mirelle Pajumaa, kes jooksis tõketes isikliku rekordi. Tõkkeid jooksis hästi ka Laura Gunt, kuid kaotas Marthale mõne kümnendiku. Vastupidiseks kujunesid tüdrukute kohad kaugushüppes, kus Laura hüppas isikliku rekordi ja edestas Marthat 20 cm.

Vanematest tüdrukutest andsid oma tubli panuse kooli heaks tõkkejooksus Marilin Põllu ja Lisänn Viilipus

Vanematest poistest oli meie võistkonna eest väljas Fredi Viigipuu, kes jooksis tublilt tõkkeid, kuid ebaõnn tabas meid kaugushüppes, kus kahjuks kolme katsega Fredi tulemust kirja ei saanud.

Pühapäeval oli Lasnamäe hallis võistlustules kaTV 10 olümpiastardist juba välja kasvanud, kuid edasi häid tulemusi püüdev Andreas Kase. Eesti Klubide Karikavõistlustel tõestas Andreas, et kuulub kindlalt oma vanustes Eesti paremikku, saavutades 60 m jooksus 2.koha!

Kiitus tublidele sportlastele ja õpetaja Deivi Šadeikole.

Laupa/Imavere ühisvõistkond tõusis peale seda etappi lausa 3 kohta kõrgemale!

Kiitus tublidele sportlastele ja õpetaja Deivi Šadeikole.