Mida teeb kaitseväelane puhkehetkel?  28. мая

Mida teeb kaitseväelane puhkehetkel?

Kaitsevägi kuulutas õppuse Kevadtorm toimumise alale jäävatele üldhariduskoolidele välja joonistusvõistluse teemal «Kaitsevägi õppustel». Tööde esitamise tähtaeg oli 25. mai, töid hinnatakse neljas vanuseklassis: 1.-3., 4.-6., 7.-9. ja 10.-12. klass.

Meie õpilased joonistasid võistlusele saatmiseks hulga pilte. 2. klassi poiss Rasmus kujutas oma joonistusel kaitseväelast puhkehetkel. Mida teeb kaitseväelane siis, kui on võimalus puhata? Vastus: loeb Järva Teatajat.

Mida teeb kaitseväelane puhkehetkel?