10 olümpiastarti 05. июня

28.mail toimus TV 10 olümpiastarti maakondlik etapp, kus olid kavas pallivise, kettaheide, kaugushüpe ja 600m/1000m jooks. Laupa Põhikool osales samuti 11 võistlejaga.

Parima tulemuse tegi Andreas Kase, kes võitis kaugushüppe tulemusega 5,46m. Teise koha võitis ta 1000m jooksus ja kettaheites. Andreas Kupper võitis teise koha palliviskes. Väga tubli jooksu tegi Fredi Viigipuu, kes lõpetas neljanda kohaga ja head visked tegi Üllas Närripä, kes oli palliviskes neljas.

Väga tublid olid ka Lisänn Viilipus, Martha Mirelle Pajumaa, Birgit Vestung, Heidi Krik, Iris Jurtšenko, Karmen Nõmme ja Hugo Viigipuu.

4.juunil  toimus  mitmevõistlus. Tublisti võistlesid pesamuna  Martha-Mirelle Pajumaa, võisteldes endast kaks aastat vanemate sportlastega. Lisänn Viilipus oli teine kange neiu, kes peale iga ala ikka naeratades uuele vastu läks.

Nooremate poiste seas oli pingeline võistlus, kus võistlustulle asusid Fredi Viigipuu, Andreas Kupper ja Üllas Närripä. Kuigi Andreas jäi oma tulemustele alla, siis suutis ta teha meie poistest kõige parema tulemuse, samas olid ka Fredi ja Üllas väga tublid ja üllatasid nii mõnelgi alal.

Vanemas vanuseklassis on meie tublid ikka Andreas Kase, kes võitis võistluse kindlalt ja Heidi Krik, kes on samuti alati tubli olnud ja valmis meid esindama.