Новости

Järvamaa TV 10 olümpiastarti II etapp 20. января

11.01.2019 toimus Järvamaa TV 10 olümpiastarti II etapp, kus osales 24 Laupa Põhikooli õpilast. Taas oli öeldud, et osaleda saavad kõik soovijad. Rõõm on näha, et noored tahavad ennast proovile panna uutel aladel, mis on küllaltki keerukad.

Nooremate tüdrukute tõkkejooksus oli Laupa parim Iris Jurtšenko, kes saavutas neljanda koha ja kuulitõukes oli parim Triin Heleen Männilaan, kes saavutas samuti neljanda koha. Väga tublid olid veel Marve Mägi, Kelis Timberg, Getter Saia, Karmen Nõmme, Kristella Tonska, Marilin Põllu, Aigi Ink ja Lisänn Viilipus.

Nooremate poiste seas oli Laupalt tõkkejooksu parim Alandro Sinivee, kes pidi leppima 7. kohaga ja kuulitõuke parim Ron-Andri Bachmann, kes oli kuues. Väga tublid olid veel Fredi Viigipuu, Gredo Pärn, Andreas Kupper, Hugo Viigipuu, Üllas Närripä, Meiko Jeena, Jan Kevin Laineste ja Martin Norma.

Vanematest tüdrukutest üllatasid mõlemad võistlustele tulnud tüdrukud. Kuigi nii Laura-Liis Oeselg, kui ka Heidi Krik jooksid oma vanuseklassi kiireimad aja finaalis, siis eeljooksu tulemuste põhjal pidid nad leppima vastavalt kolmanda ja neljanda kohaga. Kõrgushüppes aga polnud Heidil vastast. Tüdruk hüppas sisuliselt esimest korda kõrgust ja ületas mängeldes kõrguse 1.30m ja edestas teisi väga pikalt. Laura-Liis pidi leppima neljanda kohaga.

Vanemate poiste arvestuses saavutas Andreas Kase tõkkejooksus kolmanda koja ja Kennert Vellemäe oli kuues.Kõrgushüppes oli Andreas aga teine ja Kennert taas kuues.