News

Südamejooks 21. September

Südamelinna jooksul oli Laupa Põhikool edukalt esindatud

Laupa Põhikooli õpilased ja õpetajad osalesid täna, 21.septembril, Südamelinna jooksul Paides. 39. Laupa Põhikooli esindajat olid valmis läbima 5 kilomeetrise lõigu, kuid enne veel tuli teha ühisvõimlemine.

Käis start ning rada täitus jooksjate ja kõndijatega. Kokku osales jooksul 623 inimest. Laupa Põhikooli kiireima aja jooksid võrdselt välja Maarius Kotsulimja Karel Kuurmaa , kes saavutas üldarvestuses 24. koha ajaga 24 minutit ja 10 sekundit. Kolmanda koha Laupa poistest sai Huga Viigipuu, kes lõpetas üldarvestuse 43. kohaga ajaga 26.04 minutit.
Tüdrukutest tuli esimesena üle finiši Kärt Koskor, kes lõpetas üldarvestuses 121. kohaga ja ajaks oli 31.48 minutit. Teise aja meie õpilaste seas jooksis välja Kristella Tonska, kelle tulemus oli 32.35 minutit ja tasuks 138.koht. Tema taga ületasid joone koheselt ka Heleriin Kotsulim, Iris Jurtšenko, Laura Feldmann ja Lisänn Viilipus, kes jooksid terve distantsi koos ja kordagi ei kõndinud. Ka kõik teised, kes raja läbisid, olid väga tublid.

Lõpetajaid ootas Gerd Kanter, kes jagas autogramme ja hiljem ka autasustas tublimaid.