Helkuripuu

Reedel, 13.oktoobril    panid Laupa torekad oma nobedad näpud tööle. Kuna päevad muutuvad aina lühemaks ja õhtuti ning peagi ka hommikuti on vaja pimedas tänavatel ja teede ääres liikuda, otsustasid torekad meisterdada helkureid neile, kel seda pole, on ära kaotanud, koju unustanud vms. Suur aitäh õp Annelile materjali ja näpunäidete eest ning huvijuht Jaanikale, kes toetas meie ettevõtmist suure hulga omatehtud helkuritega. Helkuripuu kasvab Laupa koolimaja ees ja kui  kellelgi on kodus üleliigseid helkureid, võib sinna lisa viia! Turvalist liiklemist!

Ettelugemispäev

Järvamaa Keskraamatukogus toimus 10.oktoobril  maakondlik 4.klasside ettelugemise võistlus. Võistluse teema oli sellel aastal "Kõik on kõige targemad" -seega olid lugemisvalikus laste koolielust jutustavaid lood. Osalejaid oli 21. Lugemiseks oli kõigil aega 3 minutit. Meie kooli 4.klassist osalesid Tiit Koskor ja Martin Leppik. Mõlemad poisid lugesid väga toredasti. Martin saavutas tubli III koha.

Spordinädal

Kabeturniiril osales 26 õpilast.Parimad tüdrukud olid:1.koht Mari Laagemann, 2.koht Inge-Ly Tirmaste, 3.koht Ragne Kuurmaa
 Poiste parimad:1.koht Juri Timošin, 2.koht Kaspar Uuspõld, 3.koht Ranet Hulko.
"Sinu sammud loevad"osales nädala jooksul 4 õpilast: Ragne Kuurmaa 114567 sammu, Karmen Nurmik 59827 sammu, Reelika Saadov 51189 sammu, Heidi Krik 36469 sammu.
Noolemängus olid parimad 1.koht Jan Robert Raukas;2.koht Kaspar Nurk;3.koht Üllas Närripä.Kokku osales 23 õpilast.

Spordipäev Türi staadionil

Meie kool võttis aktiivselt osa 23.-30. septembrini toimunud üle-eestilisest spordinädalast «Liikuv kool».

Avapauguks meie spordinädala tegevustele oli esmaspäeval Türi linna staadionil toimunud kooli spordipäev.

Reipalt koolipinki

Reedel, 15.septembril matkasid meie kooli lapsed erinevatel radadel. Osalesid kõik, kes sel päeval koolis olid.