Tublid õpitulemused I trimestril

Hästi ja väga hästi õppijaid oli kokku 48.

1.-2.klassi õpilaste tublid õppurid: Liis Laagemann, Meriliin Roos, Mari- Liis Saadov, Chris Walter Mantsik, Fredi Viigipuu, Jasmiin Piirmets, Kristella Tonska, Kärt Koskor, Lisänn Viilipus, Marilin Põllu, Martin Norma, Eliise Kingsepp.

Ainult viied tunnitusel 3.-9.klassis: Laura Feldmann, Laura Karro, Andreas Kupper, Mirell Ulasevitš Franz Piirmets, Karmen Norma Heidi Krik.

Neljad ja viied tunnistusel 3.-9.klassis:  Getter Saia, Minni Loreen Männilaan, Kaspar Nurk, Üllar Närripä, Gerdo Pärn, Ron-Andri Bachman, Tiit Koskor, Kelis Timberg, Marve Mägi, Triin Heleen Männilaan, Kevin Parv, Hugo Viigipuu, Karoliina Karpender, Elizabeth Holdblom, Andreas Kase, Helis Ella, Kaire Nugiseks Karl Lehis, Mari Laagemann, Marianne Riško, Joosep Laagemann, Cristin Leinola, Ketlin Mägi, Ranet Hulko, Kadi Nõmm,  Regina Saadov, Karmen Nugiseks, Letisia Burujan, Ragne Kuurma, Mathias- Rasmus Murumaa. Pildid

JÄVI 2017

16.korda toimunud Järva- Viljandimaa matemaatikavõistlusel saavutasid meie õpilased tublisid tulemusi. 7.klassis tegi puhta töö Joosep Laagemann, kes võitis nii aritmeetikakonkursi, mõõtühikute teisendamise konkursi kui ka olümpiaadi. Koolide arvestuses auhinnalistele kohtadele tulid Heidi Krik (3.koht olümpiaadil) ja Andreas Kase (3.koht ühikute teisendamises). Koolisiseselt olid tublimad Karl Lehis, Kaspar Uuspõld, Marianne Riško, Sandra Tänna, Sandra Loo, Ranet Hulko, Taavo Jaaniste, Karmen Nugiseks, Armido Aedma, Marek Kink ja Mathias- Rasmus Murumaa. Õpilasi juhendasid õpetajad Kaja Öebius ja Anne Martis.

Koidulauliku valgel

1. detsembril osalesid Laupa kooli etlejat Türi ühisgümnaasiumis üleriigilise etluskonkursi "Koidulauliku valgel" Järvamaa eelvoorus. Ühe Lydia Koidula luuletuse ja ühe Paul-Eerik Rummo teksti esitasid Helis Ella ja Andreas Kase 5. klassist, Regina Saadov ja Letisia Burujan 8. klassist ning Karmen Nurmik 9. klassist. Kõik olid tublid, kuigi vabariiklikku lõppvooru  ei pääsenud, Järvamaad esindab Pärnus seekord TÜGi abiturient. Kiitus vapratele etlejatele! Õpilasi juhendas Kerli Rhede.

Kodanikupäev

Neljapäeval, 30.novembril, tähistasime koolis kodanikupäeva.
6. klass esines lühikese tutvustusega "Kes on hea kodanik?"

Oma raamatut "TERVIKLIK TAIPAMISTE RAAMAT" käis tutvustamas Laupa kooli vilistlane Tarvo Tobbi.

Külas käis maksu-ja tolliametist Jaan Krinal ja koerajuht Arlek Elviste koos oma tubakakoera Heraga.
Räägiti miks me maksame maksusid, milliseid hüvesid me selle raha eest saame ja millal hakkame maksusid maksma. Tutvustati tollitööd ja mida peaks tähele panema välismaa reisilt koju saabudes.
Koerajuht rääkis teenistuskoerte tööst ja näitas koos Heraga kuidas avastatakse suured tubakakogused.
Külalised aitas leida ja organiseeris meile hoolekogu liige Marek Põllu.
Koolipere tänab kõiki külalisi ja saadab pikad paid oma erilisele lemmikule tubakakoer Herale.