Porgandisaak oli hea

Eelmise aasta lõpuklassi porgandikülv oli hästi vilja kandnud ning täna said 1. klassi õpilased saaki koristada.

rsz 1rsz img 8669  IMG 20160928 123156

IMG 20160928 122411   IMG 20160928 122549

Liikluspäev

26. septembril toimunud liikluspäeva raames külastas kooli politsei ning Türi Noortekeskus viis õpilastega läbi liiklusmängu.

1. klassi õpilastega rääkis politsei ohutust liiklemisest ning iga õpilane sai pärast endale liiklusaabitsa. 8.-9. klassile toimus loeng „Turvaliselt siia sinna“, kus noortele selgitati läbi interaktiivsete tegevuste liiklejaks olemist autojuhina ja/või kaasreisijana ning uimastite mõju sõidukijuhile.

Koolipäeva lõpus said õpilased harjutada liiklemist liikluslinnakus. Maha olid pandud ülekäigurajad ning olemas olid ka liiklusmärgid, mida õpiti ühiselt enne liiklemist tundma. Liiklusrada sai läbida nii jalakäijana, ratturina kui ka autojuhina. Läbi katse selgitati õpilastele kiivri olulisust ning hiljem sai igaüks kontrollida, kas tema rattal on ohutuks liiklemiseks kõik vajalik olemas.

liiklus

TORE koolitus Pilistveres

22.-24. septembril toimus Viljandimaal Pilistvere noortekeskuses MTÜ Noorteühingu Tugiõpilaste Oma Ring Eestis ehk TORE põhikoolituse I osa: kolm päeva meetodeid ja nn uut moodi õppimist koolimeeskondadele, et tuua oma kooli tugiõpilastraditsioone. Kolme päeva jooksul tutvuti teiste osalevate koolidega, tutvustati oma kooli, tehti palju meeskonnatööd ning õpiti ka mängu kaudu, kuidas olla parem kaaslane koolis, kuidas muuta koolielu enda kaudu sõbralikumaks. Meie koolist osalesid Inge-Ly Tirmaste, Karmen Nurmik, Kerttu Timberg ja juhendajana õp. Gea Ennist.
rsz sam 4040

Sügisnäitus "Looduse tembud"

Vahvaid sügise tempe sai näha saalis 20.-23. septembrini. Aitäh kõigile, kes sügisnäitusesse oma panuse andsid!

rsz 1befunky collage

Koolimütsi saavad tellida kõik
Alanud õppeaasta avaaktusel said esmakordselt Laupa kooli ajaloos 1. klassi astujad pähe oma kooli mütsi.
Mütsi on kujundanud endine Laupa põhikooli õpetaja, kunstnik Margus Tiitsamaa: tumesinisel sametpõhjal on ornament, mis kujutab kolme Laupa mõisa härrastemaja akent (samasugune kaarjas aken on ka Laupa kooli logol); küljel on kiri LAUPA KOOL.

Koolimütsi saavad endale tellida kõik kooli õpilased, vilistlased ja töötajad. Selleks tuleb 14. oktoobriks 2016 teatada kooli (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel. 3873342 või 53267230) mütsi suurus ning tasuda kooli kantseleisse 20.- €.koolimts